Partnerzy

Największy cykl górskich maratonów MTB w południowo-wschodniej Polsce. Z roku na rok podnoszą poprzeczkę oraz poziom rywalizacji. W swojej ofercie mają bardzo trudne zawody jak i takie, które świetnie nadają się na początek przygody ze ściganiem.

Mini cykl maratonów MTB, ale w wielkich górach. Nazwa oddaje klimat imprezy. Liczba edycji jest wartością zmienna i co roku jesteśmy zaskakiwani nowymi pomysłami. Organizatorzy to prawdziwi pasjonaci tworzący wypieszczone, przejezdne, ale i wymagające trasy.

Strefa MTB Sudety to największy i najszybciej rozwijający się system górskich tras rowerowych w Polsce. W ramach pucharu Strefy Sudety organizowane są profesjonalne zawody na których można się poczuć jak na zawodach UCI.

Największy cykl maratonów województwa świętokrzyskiego. Gwarancja szybkiego tempa oraz interwałowych, wymagających tras. Organizator w swojej ofercie ma również zimowe edycje zawodów oraz kilka bardzo ciekawych biegów górskich.

Etapówka o dość regionalnym i rodzinnym charakterze. Uczestnicy mają do pokonania trzy wymagające etapy z dystansami dochodzącymi do 80 km dziennie. Rejon Dukli oferuje wspaniałe widoki i niezapomniane wrażenia.

Najtrudniejszy amatorski wyścig szosowy w Polsce. Organizowany w wyjątkowych górskich rejonach zapewniający uczestnikom porządne zmęczenie ale i znakomite widoki. Hard as Hell!

Szosowy, etapowy wyścig. Składa się z trzech etapów, gdzie pierwszy z nich to czasówka górska. Pozostałe to dystans ok 100 km z satysfakcjonująca sumą przewyższeń.

Wyścig etapowy na najwyższym poziomie. Cztery wymagające etapy w samym sercu Gorców to prawdziwe święto dla lubiących aktywnie spędzać czas w wyjątkowym otoczeniu.

Rajd rowerowy Doliną Dunajca to wyjątkowa trasa i atmosfera na mecie. Trasa poprowadzona jest malowniczą Doliną tytułowego Dunajca, która wystartuje z Krościenka n.Dunajcem z Pienin, a zawita też nad jezioro czorsztyńskie, w Gorce, Beskid Wyspowy. Gwarantuje to piękne widoki, nawet z Tatrami w tle i urozmaicenie.

Pe&eS

Pe&eS

Firma, która odpowiada za to jak nas widzicie. Filmy, zdjęcia to w 90% ich zasługa. Zdecydowanie jest to nasz partner strategiczny bez którego nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy.

Komentowanie jest wyłączone.