Partnerzy


Największy cykl górskich maratonów MTB w południowo-wschodniej Polsce. Z roku na rok podnoszą poprzeczkę oraz poziom rywalizacji. W swojej ofercie mają bardzo trudne zawody jak i takie które świetnie nadają się na początek przygody ze ściganiem.

https://cyklokarpaty.pl


Strefa MTB Sudety to największy i najszybciej rozwijający się system górskich tras rowerowych w Polsce. W ramach pucharu Strefy Sudety organizowane są profesjonalne zawody na których można się poczuć jak na zawodach UCI.

http://www.strefamtbsudety.pl/puchar-strefy-mtb/


Mini cykl maratonów MTB, ale w wielkich górach. Nazwa oddaje klimat imprezy. Pięć edycji które na długo zapadną nam w pamięci. Organizatorzy to prawdziwi pasjonaci tworzący wypieszczone, przejezdne, ale i wymagające trasy.

http://2pmg.pl


Największy cykl maratonów województwa świętokrzyskiego. Gwarancja szybkiego tempa oraz interwałowych, wymagających tras. Organizator w swojej ofercie ma również zimowe edycje zawodów oraz kilka bardzo ciekawych biegów górskich.

http://mtbcrossmaraton.pl


Etapówka o dość regionalnym i rodzinnym charakterze. Uczestnicy mają do pokonania trzy wymagające etapy z dystansami dochodzącymi do 80 km dziennie. Rejon Dukli oferuje wspaniałe widoki i niezapomniane wrażenia.

http://wolfrace.mosir.dukla.pl


Najtrudniejszy amatorski wyścig szosowy w Polsce. Organizowany w wyjątkowych górskich rejonach zapewniający uczestnikom porządne zmęczenie ale i znakomite widoki. Hard as Hell!

http://tatraroadrace.com


Szosowy, etapowy wyścig. Składa się z trzech etapów, gdzie pierwszy z nich to czasówka górska. Pozostałe to dystans ok 100 km z satysfakcjonująca sumą przewyższeń.

http://nowytargroadchallenge.pl


Rajd rowerowy Doliną Dunajca to wyjątkowa trasa i atmosfera na mecie. Trasa poprowadzona jest malowniczą Doliną tytułowego Dunajca, która wystartuje z Krościenka n.Dunajcem z Pienin, a zawita też nad jezioro czorsztyńskie, w Gorce, Beskid Wyspowy. Gwarantuje to piękne widoki, nawet z Tatrami w tle i urozmaicenie.

http://rajddolinadunajca.pl


Wyścig etapowy na najwyższym poziomie. Cztery wymagające etapy w samym sercu Gorców to prawdziwe święto dla lubiących aktywnie spędzać czas w wyjątkowym otoczeniu.

http://ochotnicamtb4towers.pl

Komentowanie jest wyłączone.