Kalendarz zawodów

Oto na bieżąco aktalizowana lista największych imprez rowerowych w Polsce

Kwi 7 całodniowy
Sezon w ŚLR zaczynamy od startu w Chęcinach na urokliwym rynku u podnóża zamku, to kapitalna miejscówka na pierwszy start. Trasa technicznie średnio trudna ale mocno interwałowa, przez co daje popalić. Idealny sprawdzian formy na początku sezonu.
Kwi 7 całodniowy
 
Kwi 13 całodniowy
W tym roku zaczynamy grubo. Są takie miejsca na mapie rowerowej które nigdy się nie znudzą a Wierchomla to właśnie taki łakomy kąsek dla lubiących wyzwania i jazdę w wymagającym terenie. Długie podjazdy, długie i wymagające zjazdy na pewno zweryfikują co robiliśmy przez zmowa przerwę.
Kwi 27 całodniowy
Przemyśl w tym roku nie zaczyna całego cyklu imprez, ale może stanowić lekki oddech po wymagającej Wierchomli a przed jeszcze trudniejszymi Kluszkowcami. Jest to też świetna mobilizacja do odwiedzenia tego wyjątkowo malowniczego miasta.    
Kwi 28 całodniowy
Daleszyce to kolejne już kultowe miejsce na mapie startów ŚLR, niegdyś tradycyjnie to tu odbywała się inauguracja sezonu ŚLR. Trasa w 90% poprowadzona w lesie, dość trudna technicznie, również mocno interwałowa, z kilkoma zapadającymi na długo w pamięci podjazdami, które brutalnie zweryfikują twoją kondycję.

Komentowanie jest wyłączone.