Kalendarz zawodów

Oto na bieżąco aktualizowana lista największych imprez rowerowych oraz biegowych w Polsce.

Kwi 27 całodniowy
Przemyśl w tym roku nie zaczyna całego cyklu imprez, ale może stanowić lekki oddech po wymagającej Wierchomli a przed jeszcze trudniejszymi Kluszkowcami. Jest to też świetna mobilizacja do odwiedzenia tego wyjątkowo malowniczego miasta.    
Kwi 28 całodniowy
Daleszyce to kolejne już kultowe miejsce na mapie startów ŚLR, niegdyś tradycyjnie to tu odbywała się inauguracja sezonu ŚLR. Trasa w 90% poprowadzona w lesie, dość trudna technicznie, również mocno interwałowa, z kilkoma zapadającymi na długo w pamięci podjazdami, które brutalnie zweryfikują twoją kondycję.
Maj 10 – Maj 12 całodniowy
Dukla Wolf Race to trzy dni morderczego wyścigu w przepięknej scenerii Beskidu Niskiego. Niech Was nazwa nie zwiedzie, bo góry niskie wcale nie są i będzie gdzie robić przewyższenia.  Do tego Kraina Łemków zapewnia kąpiele błotne w pakiecie. W lasach co rusz usłyszeć można wycie wilków, więc aby zwyciężyć należy...
Maj 11 całodniowy
Tegoroczna edycja tego górskiego biegu w przepięknych dukielskich rejonach zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Po pierwsze: wydłużona trasa, po drugie: większa suma wzniesień i po trzecie: więcej terenu. Czego biegacz górski mógłby chcieć więcej?  
Maj 12 całodniowy
Morawica to chwila oddechu po pierwszych mocnych startach cyklu i dobra okazja dla tych, którzy chcą pierwszy raz spróbować MTB. Trasa dość łatwa technicznie z niewielkimi przewyższeniami, poprowadzona leśnymi ścieżkami. Gdzie średnie prędkości na tej trasie to jedne z najwyższych na ŚLR.
Maj 18 całodniowy
Kluszkowce to zawody dla prawdziwych twardzieli. Długie i bardzo strome podjazdy zweryfikują wytrzymałość siłową każdego decydującego się wziąć udział. Piękne widoki na Tatry i wrażenia z imprezy…są już wliczone w cenę.

Komentowanie jest wyłączone.