Specialized Diverge Comp Carbon

Diverge, to nowość na sezon 2020. Model zawiera wiele zmian względem poprzednich graveli i wyróżnia się bardzo ciekawymi malowaniami. Po premierze nie miałem wątpliwości, że chce się na nim przejechać. W końcu się udało a wrażenia znajdziecie oczywiście w filmie.

Evo

Warto wspomnieć, że Diverge występuje również w wersji Evo, która jeszcze bardziej rozpala moja wyobraźnie a geometria ramy jest tam zupełnie inna. Cechy które wyróżniają Evo to oczywiście prosta kierownica i dropper. Na sucho jestem zdania, że taki rower może dawać niesamowita radość z jazdy. Jest znacznie bardziej nastawiony na pokonywanie trudniejszych odcinków w terenie, względem standardowej wersji. Dodatkowo wersje Evo posiadają szersze opony, które tylko podkreślają terenowy charakter maszyny.

Test

Zdjęcia

Future Shock

Siłą i elementem wyróżniającym Diverge z tłumu pozostałych graveli jest niewątpliwie nowa wersja Future shocka. Dwa centymetry skoku, wsparte hydraulicznymi rozwiązaniami, mającymi zapewnić odpowiednie tłumienie w tak małym zakresie skoku, to naprawdę solidna robota.

Film i zdjęcia: peesmovie.pl

Komentowanie jest wyłączone.