Focus Raven 8.8 oraz Raven2 9.8. Prezentacja

Zgodnie z trendem jaki przyjęło większość wielkich firm, najwyższy model hardtaila do ścigania jest skonfigurowany dość ubogo. Oczywiście trzon w postaci ramy i widelca jest na najwyższym poziomie. Pozostałe komponenty dają przyszłemu nabywcy wielkie pole do popisu w kontekście ulepszania i odchudzania.

E-Raven

Raven2 nie jest może nowością na sezon 2021. Taka konstrukcja z innymi komponentami występowała już w latach ubiegłych. Dla nas był to jednak pierwszy kontakt z tą maszyną i zrobiła na nas duże wrażenie. Po pierwsze to wygląd! E-bike – a wygląda świetnie. Nawet pomimo olbrzymiej dolnej rury ramy, rower wygląda bardzo zgrabnie i lekko. Po drugie, rower faktycznie jest lekki jak na elektryka i daje również możliwość zdjęcie silnika i zintegrowanej z nim baterii. Taki zabieg to oszczędność około 3 kg. Bez wątpienia jest to maszyna godna uwagi i przypuszczamy, że na szlaku spisuje się wyśmienicie, zwłaszcza jak ktoś rywalizację ma we krwi.

Raven 8.8

Konstrukcja ramy Ravena jest już z nami dobrych kilka lat. Osobiście, wciąż mam świeżo w pamięci swoje jazdy na tej maszynie a wiem, że było to już kilka dobrych lat temu. Prezentowany model oczarował nas swoim prostym, ale bojowym malowaniem. Na żywo prezentuje się wybitnie pięknie i wyraźnie domaga się wizyty w lesie. Tak jak wspominamy w prezentacji, wielki plus za cenę tego modelu. Niecałe 13000 zł za tak skomponowany model i w takim przedziale wagi to łakomy kąsek dla osób poszukujących dobrego hardtaila z opcją ulepszenia.

Prezentacja

Film i zdjęcia: peesmovie.pl

Komentowanie jest wyłączone.