Podhale Tour. Szosowe ultra gotowe do startu

W sobotę 20.06.2020 wystartuje Podhale Tour, edycja 2020, szosowy wyścig z kategorii ultra. Do samego końca nie było wiadomo, czy w czasach pandemii koronawirusa uda się przeprowadzić zawody,. Była nawet data rezerwowa, ale wszystko na szczęcie przebiega planowo.


Jeśli wasze aktywności sportowe nie są nastawione na długotrwałe wysiłki, to może nie obecna lecz przyszła edycja wyścigu będzie stanowić dla was zachętę żeby zmierzyć się z wyzwaniem dla prawdziwych twardzieli. Wszystkich zdecydowanych i świadomych skali trudności zapraszamy na start. Start zawodów jest ze Spytkowic a przed uczestnikami prawdziwa wielka, ok 300 km pętla w podhalańskich klimatach i prawie 4000 merów pionu do zrobienia. Trasę można podglądnąć tutaj:
https://www.strava.com/routes/27836893


Strat pierwszych grup zawodników zacznie się już od 4-tej rano. Mimo iż kalendarzowe lato już puka do drzwi, warto więc ze sobą wziąć ciepłe rękawki i nogawki. Z uwagi na obostrzenia, nie było do końca wiadomo czy pierwotna trasa będzie mogła przekraczać granicę i czy uczestnicy nie będą musieli spędzić 14 dni na kwarantannie, dlatego wyścig jest zaplanowany całkowicie na terenie Polski. Nie mniej jednak, nie będzie wcale łatwiej, płasko czy mniej widokowo. Nasza HARDA załoga również zamelduje się na kresce startowej, więc będziecie
mogli poczytać na naszej stronie o tym „czym się je” tego typu zawody.


Więcej info na stronie organizatora: http://www.podhaletour.tcorzel.pl/

Zdjęcia: PodhaleTour

Komentowanie jest wyłączone.