Nike AeroLayer

Ostatnio w moje ręce trafiła wyjątkowa kurtka marki Nike i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Kurtka podczas biegu zapewnia poczucie lekkości, a dzięki wszytej pikowanej części dobrze chroni od wiatru oraz niskiej temperatury, sprawiając, że podczas wykonywania ćwiczeń będziemy odczuwać komfort. Chyba wszyscy dobrze wiemy, z jak kapryśną pogodą musimy się zmagać.

Zastosowanie

Wodoodporna warstwa zewnętrzna sprawdza się również przy deszczu i śniegu, których jesienno-zimową porą nie brakuje. Zamek na całej długości kurtki ułatwia jej zakładanie i zdejmowanie, co, jak sądzę, dla wielu z biegaczy będzie dużym plusem.

Jak każda kobieta lubię mieć pewność, że mogę spakować do kieszeni coś więcej niż klucze. Dwie kieszenie, które zapinane są na zamek, pozwalają na zabranie więcej drobiazgów, m.in. telefonu. Warto też wspomnieć, że wykonana jest naprawdę starannie, co wcale mnie nie dziwi, patrząc na markę. Sam pomysł wykonania, za sprawą wspomnianej powyżej pikowanej części tworzącej „kamizelkę”, jest naprawdę rewelacyjny.

Detale

Wielu producentów odzieży sportowej stawia również na detale i dodatkową funkcjonalność. Także i w tym przypadku mogę powiedzieć, że kurtka oprócz modnego kroju dobrze przylega do ciała. Dzięki dodatkowym otworom w nadgarstkach, odczujemy większy komfort z ćwiczeń podczas gorszych warunków atmosferycznych.

Producent oferuje kurtkę w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i szarym. Kwestią sporną może okazać się cena, za jaką możemy kupić kurtkę (399 zł), ale to tak jak z gustami – o tym się nie dyskutuje. Decyzja o kupnie będzie sprawą indywidualną. Natomiast, w mojej opinii, jest to produkt warty swojej ceny, który, mam nadzieję, posłuży mi przez kilka najbliższych sezonów.

Zdjęcia: Anna Panuś,https://malaniafotografia.pl

Komentowanie jest wyłączone.