Strefa MTB Sudety Jodłownik. Zapowiedź

W oczekiwaniu na największe wydarzenie tego lata: Epicką Czwórkę, w sobotę zapraszamy na drobny przedsmak tego co nas spotka podczas oczekiwanego przez wielu, czterodniowego ścigania w okolicach Bielawy.

Trasa

Pętla w Jodłowniku reklamowana jest przez organizatorów jako Nowa! Doświadczenie podpowiada, że będzie co jechać a statystyki z trasy tylko to potwierdzają. Do Jodłownika warto wybrać się też na drobny rekonesans tras, jakie będą nam umilać sierpniowe ściganie podczas Epickiej Czwórki. Jodłownik znajduje się zaraz obok Bielawy – czyli bazy wspomnianej wcześniej sudeckiej etapówki. Organizatorzy w Jodłowniku utrzymują swój poziom, dlatego do wyboru są oczywiście dwa dystanse z odpowiednimi dla nich przewyższeniami:

  • Mini – 24 km. 900 m przewyższenia
  • Mega – 47 km. 1800 m pionu

Jeśli wszyscy z naszej niebieskiej armii wykurują się na czas, to zjawimy się na starcie w duecie. Zachęcamy wszystkich niestartujących do tej pory w tym cyklu maratonów do wzięcia udziału, ponieważ Strefa MTB Sudety to trasy, które długo się wspomina i zawsze pozytywnie. Do zobaczenia na starcie!

Zdjęcia: Strefa MTB Sudety

Komentowanie jest wyłączone.