MtbCrossMaraton Daleszyce. Zapowiedź

Za chwile zaczynamy wakacje. Początek lipca to również czas, gdzie część z Was byłaby po pierwszej części sezonu z planami na lekki odpoczynek. Niestety okres pandemii wywrócił wszystko do góry nogami. Na szczęście poluzowanie obostrzeń pozwoliło w końcu na zorganizowanie przez Świętokrzyskie Stowarzyszenie Kolarstwa Górskiego tak wyczekiwanego pierwszego maratonu w Daleszycach.

Dwa dni zawodów

W związku z ograniczeniami, co do ilości startujących osób starty rozłożono na dwa dni 04.07.2020 odbędzie się start dystansu Master i Family a 05.07.2020 dystans Fan.

Trasa również uległa lekkiej modyfikacji względem ubiegłego roku. Nie zabraknie oczywiście najważniejszych i żelaznych punktów wizyty w słynnym Dallas. Podjazd po polance z całą pewnością każdy kto choć raz był na daleszyckim ściganiu zna i pamięta doskonale. Należy spodziewać się trasy szybkiej interwałowej, ale ze spora ilością przewyższeń. W porównaniu do ubiegłego roku dojdzie nam trochę metrów w górę, ale po tak długiej przerwie to czysta przyjemność.

Wszystkich chętnych i spragnionych rywalizacji zapraszamy do zapisów i życzymy niezapomnianych wrażeń z tras maratonu. Część naszej hardej ekipy spotkacie zapewne na trasie.

Zdjęcia: MtbCrossMaraton

Komentowanie jest wyłączone.